26% z inwestycji? Tak! Zobacz nowe oferty w Październiku

Crowdestor 26% zysku rocznie, czyli w dwa lata aż 52% z inwestycji

26%! Tak wysokie oprocentowanie inwestycji w platformach widzę pierwszy raz, wartość projektu jest też rekordowo duża, więc będzie na pewno więcej czasu na analizę i podjęcie decyzji niż to zazwyczaj bywa, kiedy oferty są wykupywane czasami w ciągu kilku minut od opublikowania.

Ta rekordowa oferta jest dostępna tutaj, możliwość inwestycji otwiera się 2019.10.18 o godzinie 19:00.

26% na pewno kusi, ale też zastanawia, skąd tak wysokie oprocentowanie? Zastanawiająca jest tez firma zajmująca się futrami, nie jest to pochlebny temat w dzisiejszych czasach, a może z drugiej strony nisza?. Aby przeanalizować projekt musimy poczekać do momentu jego publikacji, dopiero wtedy otrzymamy szczegóły i opis projektu. Co prawda Crowdestor ma fundusz bezpieczeństwa, na wypadek problemów z wypłacalnością projektów, ale na tę chwilę wartość funduszu to EUR 143’301.94, wiec zaledwie 1/7 w przypadku tego projektu.

Kuetzal również wysokie oprocentowanie

Na platformie Kuetzal także została zapowiedziana nowa inwestycja, która zostanie otwarta 2019.10.23, bardzo atrakcyjne oprocentowanie 19% z gwarancją wykupu, jednak osobiście raczej z niej nie skorzystam ponieważ okres pożyczki to aż 24 miesiące, staram się angażować w pożyczki na max 12 miesięcy.

Są też jeszcze cały czas dostępne dwie inne oferty, jedna dotyczy Firmy tworzącej grę Total Poker, wyróżnikiem tutaj jest oparcie platformy o blockchain. 16% też jest atrakcyjne, ale tak samo jak w poprzednim projekcie, nie inwestuje ze względu na 24 miesiące trwania projektu, dosyć podobnie też z jeszcze kolejnym projektem Optilog. Chociaż ten projekt całkowicie wykluczyłem już na wstępie z powodu braku gwarancji wykupu.

Wisefund

Dzisiaj też dostałem maila od Wisefund, jeszcze w tym tygodniu będzie opublikowany kolejny projekt, jak zwykle w Wisefund, możemy oczekiwać również wysokiego %%, poczekamy zobaczymy. Jak wszystkie oferty na Wisefund, mają one gwarancje wykupu.

Bulkestate

Jaki zbieg okoliczności, w trakcie pisania tego artykułu, dostałem notyfikacje, że kolejna platforma zapowiedziała kolejny projekt. Na Bulkestate, jak sugeruje nazwa, są tylko oferty z rynku nieruchomości, tutaj mamy możliwość zainwestowania obiekt z Rigi, co prawda tylko 11%, ale taki mniej więcej jest poziom projektów na tej platformie. Długość inwestycji to 8 miesięcy, więc myśle, ze jestem na 100% zainteresowany.

Jeszcze w tym miesiącu nie było żadnych nowych projektów w Envestio, czyli w jednym z moich ulubionych serwisów, liczę na to, że jeszcze w tym tygodniu, może w przyszłym coś powinno się pojawić. Jak uzyskałem od nich informacje, ich celem jest publikacja ok 4 projektów w miesiącu.